Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
Sposoby płatności

Płatność przelewem natychmiastowym

Jest to najszybszy obecnie sposób zapłaty za towar. Zapłaty dokonujesz poprzez wybranie w płatnościach opcji: przelew natychmiastowy, oraz wybranie swojego banku (pole: wybierz Twój bank). Po wypełnieniu wszystkich danych i kliknięciu na przycisk "potwierdzam zakup", zostaniesz przeniesiony na stronę „Płatności Shoper” obsługiwanych przez firmę Blue Media S.A., a następnie na stronę swojego banku. Po zapłacie i wylogowaniu się, oraz powrocie na stronę sklepu, jeśli wszystko przebiegło poprawnie, proces zakupów dobiegł końca. 

Bezpieczeństwo płatności online zapewnia Blue Media S.A. (www.bluemedia.pl)

Płatność przelewem tradycyjnym

Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, na konto bankowe, którego dane otrzymasz od nas po złożeniu zamówienia w mailu potwierdzającym zakup (w załączniku do maila znajduje się faktura proforma). Towar zostanie wysłany do Ciebie dopiero po jego opłaceniu.

Płatność za pobraniem

Zapłaty dokonujesz u listonosza lub kuriera, który dostarczy Ci przesyłkę pod wskazany przez Ciebie adres. Wymagane jest posiadanie odpowiedniej kwoty w gotówce - bez zapłaty listonosz nie wyda Ci zamówionej przesyłki. W niektórych formach dostaw może się zdarzyć, iż doliczymy do kosztów przesyłki koszty związane z pobraniem. Szczegóły poznasz w cennikach poszczególnych form dostaw.

Płatność gotówką przy odbiorze osobistym

Odbiór osobisty jest możliwy w siedzibie naszej firmy pod adresem: ul. Kowanowska 15 64-600 Oborniki, w dni robocze w godzinach: 8.00-14.00.

Jednakże, po wybraniu tej formy płatności prosimy o kontakt pod numerem: 797 342 744 w celu uzgodnienia dogodnego terminu.

Płatność ratalna

Wystarczy wybrać ten sposób płatności a po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku, dalsze formalności związane z płatnością załatwiane są przez bank. Płatności ratalne w naszym sklepie obsługuje mBank. Więcej szczegółów znajdziecie poniżej:
O umowę o pożyczkę mRaty udzieloną jednej osobie w mBanku możesz wnioskować elektronicznie - przez internet. Przyznanie pożyczki mRaty zależy od oceny Twojej zdolności kredytowej przez mBank SA. Jeśli wnioskujesz o pożyczkę mRaty przez internet i uzyskujesz dochód z tytułu umowy o pracę umowy o dzieło/zlecenie kontraktu zawodowego lub emerytury będziesz musiał dostarczyć dokumenty dochodowe. O wymaganych dokumentach i sposobie ich dostarczenia mBank poinformuje Cię mailem po podjęciu wstępnej decyzji kredytowej. Jeśli środki z pożyczki mRaty mają wpłynąć na rachunek sprzedawcy w innym banku przelew może zostać zrealizowany nawet w 15 minut od momentu elektronicznego podpisania umowy o pożyczkę mRaty zgodnie z zasadami realizacji przelewu ekspresowego zamieszczonymi na stronie zasady. Szczegółowe informacje w tym warunki i opłaty związane z pożyczką mRaty są określone w: Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnej na http://www.mbank.pl/pobierz/oplaty/taryfa-osobyfiz.pdf Regulaminie udzielania mPożyczki dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnym na http://www.mbank.pl/download/mkredyty/mkredyty/regulamin-mkredyt.pdf 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl