Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
Sposoby płatności

Płatność przelewem natychmiastowym

Jest to najszybszy obecnie sposób zapłaty za towar. Zapłaty dokonujesz poprzez wybranie w płatnościach opcji: przelew natychmiastowy, oraz wybranie swojego banku (pole: wybierz Twój bank). Po wypełnieniu wszystkich danych i kliknięciu na przycisk "potwierdzam zakup", zostaniesz przeniesiony na stronę „Płatności Shoper” obsługiwanych przez firmę Blue Media S.A., a następnie na stronę swojego banku. Po zapłacie i wylogowaniu się, oraz powrocie na stronę sklepu, jeśli wszystko przebiegło poprawnie, proces zakupów dobiegł końca. 

Uwaga: do tego sposobu płatności (w tym również BLIKa) dochodzi dodatkowa opłata: + 0,5% kwoty zakupu.

Bezpieczeństwo płatności online zapewnia Blue Media S.A. (www.bluemedia.pl)

Płatność przelewem tradycyjnym

Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, na konto bankowe, którego dane otrzymasz od nas po złożeniu zamówienia w mailu potwierdzającym zakup (w załączniku do maila znajduje się faktura proforma). Towar zostanie wysłany do Ciebie dopiero po jego opłaceniu.

Płatność za pobraniem

Zapłaty dokonujesz u listonosza lub kuriera, który dostarczy Ci przesyłkę pod wskazany przez Ciebie adres. Wymagane jest posiadanie odpowiedniej kwoty w gotówce - bez zapłaty listonosz nie wyda Ci zamówionej przesyłki. W niektórych formach dostaw może się zdarzyć, iż doliczymy do kosztów przesyłki koszty związane z pobraniem. Szczegóły poznasz w cennikach poszczególnych form dostaw.

Płatność gotówką przy odbiorze osobistym

Odbiór osobisty jest możliwy w siedzibie naszej firmy pod adresem: ul. Kowanowska 15 64-600 Oborniki, w dni robocze w godzinach: 8.00-14.00, 

Jednakże, po wybraniu tej formy płatności prosimy o kontakt pod numerem: 797 342 744 w celu uzgodnienia dogodnego terminu.

Płatność ratalna

Wystarczy wybrać ten sposób płatności a po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku, dalsze formalności związane z płatnością załatwiane są przez bank. Płatności ratalne w naszym sklepie obsługuje mBank. Więcej szczegółów znajdziecie poniżej:
O umowę o pożyczkę mRaty udzieloną jednej osobie w mBanku możesz wnioskować elektronicznie - przez internet. Przyznanie pożyczki mRaty zależy od oceny Twojej zdolności kredytowej przez mBank SA. Jeśli wnioskujesz o pożyczkę mRaty przez internet i uzyskujesz dochód z tytułu umowy o pracę umowy o dzieło/zlecenie kontraktu zawodowego lub emerytury będziesz musiał dostarczyć dokumenty dochodowe. O wymaganych dokumentach i sposobie ich dostarczenia mBank poinformuje Cię mailem po podjęciu wstępnej decyzji kredytowej. Jeśli środki z pożyczki mRaty mają wpłynąć na rachunek sprzedawcy w innym banku przelew może zostać zrealizowany nawet w 15 minut od momentu elektronicznego podpisania umowy o pożyczkę mRaty zgodnie z zasadami realizacji przelewu ekspresowego zamieszczonymi na stronie zasady. Szczegółowe informacje w tym warunki i opłaty związane z pożyczką mRaty są określone w: Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnej na http://www.mbank.pl/pobierz/oplaty/taryfa-osobyfiz.pdf Regulaminie udzielania mPożyczki dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. dostępnym na http://www.mbank.pl/download/mkredyty/mkredyty/regulamin-mkredyt.pdf 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl