Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
O nas

Dane adresowe:
FHU Emka International Maciej Arczykowski
ul. Kowanowska 15
64-600 Oborniki Wlkp
tel. 797 342 744


NIP: 787-122-13-28
REGON: 634158240 

Nazywam się Maciej Arczykowski:

Maciej Arczykowski 

Stronę www.skiking.pl stworzyłem z myślą o promowaniu Nordic Skatingu i sprzedaży rolek i nartorolek terenowych. 

Kim jestem? Od ponad dwudziestu (no dobrze, trzydziestu ;) ) lat jestem zapalonym narciarzem zjazdowym. Jednak w okresie pomiędzy jednym a drugim sezonem zimowym brakowało mi czegoś, czym mógłbym uzupełnić ten "niedosyt". Co prawda kiedyś również grałem w piłkę ręczną i biegałem, ale na dłuższą metę było to dla mnie zbyt monotonne.

Około roku 2010, dzięki programowi "Galileo" w telewizji TV4, dowiedziałem się o rolkach terenowych SKIKE. Pomysł połączenia rolek na pompowanych kołach ze skutecznym hamulcem i kijkami, dzięki czemu nie jest się ograniczonym tylko do ścieżek asfaltowych spodobał mi się tak bardzo, że od razu postanowiłem, że po prostu muszę tego sportu spróbować. 

Dzisiaj, Skiking to już nie jest tylko rekreacja. Sport ten stał się po prostu moją nową pasją, której poświęcam każdą wolną chwilę.

"Zaraziłem" już nią najbliższą rodzinę, a widząc bardzo duże zainteresowanie podczas naszych wspólnych wycieczek, postanowiłem podzielić się również tą pasją z innymi. Od paru lat, działa już także klub zrzeszającego fanów tego rozwojowego sportu w Polsce o nazwie "Skiking.pl Team" (jest on dostępny na Facebooku pod tym adresem: Skiking.pl Team) a także organizujemy coroczne zloty "skikowców" w Poznaniu.

Uważam, że każdy, kto decyduje się na zakup rolek terenowych i uprawianie tego sportu zasługuje na najlepszą obsługę, dlatego każde zapytanie i zamówienie traktuję indywidualnie i zawsze w taki sposób, w jaki sam chciałbym być obsłużony.

Na prezentację rolek i jazdę próbną można umówić się ze mną w Plewiskach lub w Parku Jana Pawła II w Poznaniu (tel. 797 342 744 - preferowany kontakt w godzinach 8.00 - 19.00). 

Dodatkowo, w okresie od wiosny do jesieni, w miarę regularnie organizujemy spotkania nartorolkarzy w Poznaniu, gdzie zupełnie bezpłatnie można się podszkolić z techniki jazdy (szczegóły spotkań zawsze znajdziecie w TEJ grupie na Facebooku). 

W czerwcu 2016 roku uzyskałem status certyfikowanego trenera Skike (numer: 4.PS.2016)

Maciej Arczykowski - certyfikat trenera Skike

Jeśli masz jakieś pytanie związane z tym sportem czy samym sprzętem to śmiało dzwoń. Zawsze chętnie pomogę i udzielę informacji.

Zapraszam i pozdrawiam

Maciej Arczykowski

A tu jeszcze zdjęcie z Otto Ederem, wynalazcą Skike:

Otto Eder i ja

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl