Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
O nas

Dane adresowe:
FHU Emka International Maciej Arczykowski
ul. Kowanowska 15
64-600 Oborniki Wlkp
tel. 797 342 744


NIP: 787-122-13-28
REGON: 634158240 

Nazywam się Maciej Arczykowski:

Maciej Arczykowski 

Stronę www.skiking.pl stworzyłem z myślą o promowaniu Nordic Skatingu i sprzedaży rolek i nartorolek terenowych. 

Kim jestem? Od ponad dwudziestu (no dobrze, trzydziestu ;) ) lat jestem zapalonym narciarzem zjazdowym. Jednak w okresie pomiędzy jednym a drugim sezonem zimowym brakowało mi czegoś, czym mógłbym uzupełnić ten "niedosyt". Co prawda kiedyś również grałem w piłkę ręczną i biegałem, ale na dłuższą metę było to dla mnie zbyt monotonne.

Około roku 2010, dzięki programowi "Galileo" w telewizji TV4, dowiedziałem się o rolkach terenowych SKIKE. Pomysł połączenia rolek na pompowanych kołach ze skutecznym hamulcem i kijkami, dzięki czemu nie jest się ograniczonym tylko do ścieżek asfaltowych spodobał mi się tak bardzo, że od razu postanowiłem, że po prostu muszę tego sportu spróbować. 

Dzisiaj, Nordic Skating to już nie jest tylko rekreacja. Sport ten stał się po prostu moją nową pasją, której poświęcam każdą wolną chwilę.

"Zaraziłem" już nią najbliższą rodzinę, a widząc bardzo duże zainteresowanie podczas naszych wspólnych wycieczek, postanowiłem podzielić się również tą pasją z innymi. Docelowo myślę również o założeniu w Poznaniu klubu zrzeszającego fanów tego rozwojowego sportu w Polsce, a także organizowanie zlotów "skikowców" w Poznaniu.

Uważam, że każdy, kto decyduje się na zakup rolek terenowych i uprawianie tego sportu zasługuje na najlepszą obsługę, dlatego każde zapytanie i zamówienie traktuję indywidualnie i zawsze w taki sposób, w jaki sam chciałbym być obsłużony.

Na prezentację rolek i jazdę próbną można umówić się ze mną w Poznaniu w weekendy, na Malcie, Cytadeli, Strzeszynku lub Rusałce (tel. 797 342 744 - preferowany kontakt w godzinach 8.00 - 19.00). 

Dodatkowo, w okresie od wiosny do jesieni, w miarę regularnie prowadzę bezpłatne warsztaty na rolkach terenowych. Więcej szczegółów znajdziecie na tej podstronie: Bezpłatne warsztaty

W czerwcu 2016 roku uzyskałem status certyfikowanego trenera Skike (numer: 4.PS.2016)

Maciej Arczykowski - certyfikat trenera Skike

Jeśli masz jakieś pytanie związane z tym sportem czy samym sprzętem to śmiało dzwoń. Zawsze chętnie pomogę i udzielę informacji.

Zapraszam i pozdrawiam

Maciej Arczykowski

A tu jeszcze zdjęcie z Otto Ederem, wynalazcą Skike:

Otto Eder i ja

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl