Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
Regulamin (obowiązujący do 25.12.2014r.)

Regulamin sklepu internetowego skiking.pl (obowiązujący do 25.12.2014)


Postanowienia ogólne
Sklep Skiking.pl obsługiwany przez firmę FHU Emka International Maciej Arczykowski, NIP 787-122-13-28 REGON 634158240 z siedzibą w Obornikach Wlkp, 64-600, ul.Kowanowska 15 zwaną dalej Skiking.pl

Warunki dokonywania zakupów
Skiking.pl prowadzi sprzedaż produktów za pomocą sklepu internetowego dostępnego pod adresem http://www.skiking.pl
Oferta i realizacja zakupów
W każdej paczce z zamówieniem wysyłany jest dokument poświadczający zakup (paragon, faktura VAT).
Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe złożenie zamówienia na stronach sklepu, wybór formy płatności i sposobu przesłania wybranego produktu bądź produktów.
Wszystkie ceny podawane w sklepie skiking.pl są cenami wyrażonymi w złotych polskich (PLN) i zawierają podatek VAT.

Reklamacje i gwarancje
Zamawiający ma prawo, żądać doprowadzenia reklamowanego produktu (-ów) do stanu zgodnego z umową poprzez nieodpłatną naprawę albo wymianę. Jeżeli skiking.pl nie będzie w stanie wywiązać się z określonych żądań, klient ma prawo domagać się stosowanego obniżenia ceny albo może odstąpić od umowy.

Zwroty

Zamawiający może odstąpić od umowy bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie dziesięciu dni, liczonym od dnia wydania rzeczy. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.
Do zwracanego towaru należy dołączyć dowód zakupu.
Kontakt w sprawie reklamacji, gwarancji i zwrotów: info@skiking.pl lub telefon: 797 342 744

Postanowienia końcowe
Skiking.pl zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. „O ochronie danych osobowych”.
Wypełnienie formularza z danymi Zamawiającego równoznaczne jest ze zgodą na przechowywanie oraz przetwarzanie podanych danych osobowych do celów realizacji i rozliczania transakcji. Dane osobowe Zamawiającego będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji złożonego zamówienia, w tym wystawienia faktury lub rachunku i prowadzenia sprawozdawczości finansowej. Dane te są poufne i nie będą ujawniane osobom trzecim. Klient ma prawo do wglądu do własnych danych osobowych oraz ich poprawek, a także usunięcia z bazy danych. W tym celu należy wysłać wiadomość z określoną dyspozycją na adres e-mail: info@skiking.pl
W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem mają zastosowanie artykuły kodeksu cywilnego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl