Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
Dostępność sprzętu i terminy dostaw - sezon 2021 0
Dostępność sprzętu i terminy dostaw - sezon 2021

Witajcie.

W związku z licznymi zapytaniami mailowymi i telefonicznymi, które od Was otrzymuję, chciałbym się z Wami podzielić informacjami, które na tę chwilę posiadam (stan na dzień 18.03.) jeśli chodzi o dostępność sprzętu, oraz o jego planowanych terminach dostaw. Mam tu na myśli przede wszystkim dostawy z firm Skike, Powerslide (rolki), oraz KV+ (kije)e)

Niestety, przez obecne, nadal niesłabnące zawirowania na rynkach światowych, początek tego roku nie wygląda najlepiej.

1. Skike - EDIT: 14.04: Zaczynają powoli dojeżdżać zamówienia od Skike. Na razie dojechała jedna dostawa rolek V9 Fire i sa juz w stałej sprzedaży.

Dzisiaj dostałem informację o wysyłce rolek v7 Plus Pro oraz v9 Tour 200, oraz v9 Fire 150. Powinny dojechać w piątek 16.04 lub poniedziałek 19.04 kwietnia. 

Proszę wziąć pod uwagę, że po dostawach będę je rozsyłał wg kolejności jak do mnie spływały. A jest ich już kilkanaście, także im szybciej zamówicie rolki, tym szybciej je dostaniecie. 

2. Powerslide - Tutaj, mam nadzieję, sprawa jest trochę bardziej klarowna. Dostawę mam potwierdzoną na 16 tydzień (tj pomiędzy 19-23 kwietnia), Mam nadzieję, że tym razem się już ona nie zmieni (jak to bywało od połowy zeszłego roku..). Mam również zamówionych kilkadziesiąt par, stąd mam nadzieję że dla wszystkich, którzy kliknęli na przycisk "Powiadom o dostępności" przy karcie produktu rolek wystarczy :)

3. KV+ - na początku przyszłego tygodnia (22-23 marzec) mam otrzymać potwierdzenie, czy moje zamówienie (głównie na kije Advance), jest również w dostawie.

EDIT: 25.03 - Na razie od KV+ do Polski nie jadą kije do nartorolek, tylko do NW. Czekam na informację o "naszych kijach". Ponoć początek kwietnia, zobaczymy.

EDIT: 14.04 - Nadal nic nie wiadomo o dostawie i co właściwie dojedzie. Nadal czekamy.

Stąd tez proszę Państwa o wyrozumiałość i jeszcze chwilę cierpliwości, mam nadzieję, że niedługo wszystko wróci do normy.

Pozdrawiam
Maciej Arczykowski

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl