Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
Bezpłatne warsztaty na rolkach terenowych 2017 0
Bezpłatne warsztaty na rolkach terenowych 2017

W tym roku ponownie zapraszam wszystkich chętnych z Poznania i okolic (i nie tylko!) na bezpłatne warsztaty z jazdy na rolkach terenowych.

UWAGA:  W 2017 r., sezon rozpoczniemy (jeśli pogoda dopisze) w okolicach kwietnia. Jeśli macie ochotę spróbować pojeździć na rolkach terenowych wcześniej, to proszę o kontakt telefoniczny: 797 342 744. Jest możliwość umówienia się na indywidualne spotkania - tylko Poznań i najbliższa okolica.

UWAGA: Termin kolejnych zajęć: Przez całe wakacje (od lipca do końca sierpnia) nie będziemy organizować regularnych zajęć. Jest natomiast nadal możliwość umówienia się na indywidualne spotkanie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Jeśli masz już swoje rolki terenowe i chcesz poprawić swoją technikę, oraz poznać innych fanów skikingu z Poznania i okolic, to nie może Cię tu zabraknąć :)

Cele:

 - Integracja użytkowników rolek terenowych z Poznania i okolic. (Zapraszamy oczywiście również wszystkich chętnych z innych rejonów Polski :) )

 - Dla osób początkujących które już własne rolki posiadają - podstawy nauki jazdy na rolkach terenowych.

 - Testy sprzętu - dla osób które chcą spróbować swoich sił na tym sprzęcie (ilość rolek do testów jest ograniczona, dlatego proszę wcześniej o kontakt)

Miejsce: Poznań, park im. Jana Pawła II - od strony ulicy Żelazka 

Czas: Soboty - od godz 12.00 do godz. 14.00 lub od 15.00 do 17.00.

 - Testy sprzętu - pierwsza godzina

 - Zajęcia do osób początkujących - druga godzina

Kontakt: tel. 797 342 744 lub info@skiking.pl

UWAGA - Proszę na bieżąco obserwować ten wątek, ponieważ będę tu również podawał informację o terminach, kiedy warsztaty nie będą mogły się odbyć. Dodatkowo, w przypadku nagłych, niesprzyjających warunków pogodowych (burze, intensywne deszcze, wysokie upały (pow. 30 st. C)) zajęć również nie będzie.

Jednocześnie jeśli nie dacie rady podjechać na zajęcia to dzwońcie do mnie w tygodniu. Nadal jest możliwość umówienia się na spotkanie indywidualnie w tygodniu w Poznaniu w godzinach popołudniowych.

W późniejszych terminach będziemy się również spotykać na Malcie oraz nad Rusałką.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl